روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
ادعاي عجيب پسر ١١ ساله پس از به هوش آمدن :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 197463
1399/09/08

ادعاي عجيب پسر ١١ ساله پس از به هوش آمدن

پسر بچه روستایی پس از 6 روز وقتی به هوش آمد ادعا کرد که عمویش قصد خفه کردن و کشتن او را داشته است.
سه شنبه هفته گذشته پسر بچه 11 ساله ای که علائم حیاتی نداشت را به بیمارستان شهید بهشتی آبادان منتقل کردند و پزشکان خیلی زود اقدامات پزشکی برای نجات جان این پسربچه را آغاز کردند. خانواده این پسر بچه عنوان کردند پسرشان در حال بازی در حیاط خانه با تاب بوده که طناب دور گردنش گیر کرده و این اتفاق برایش رقم خورده است و او را از روستای عباره خرمشهر به بیمارستان منتقل کرده اند.

بازگشت به زندگی از یک قدمی مرگ
پسر 11 ساله در بخش
آی سی‌یو بیمارستان تحت نظر قرار داشت تا این که روز یکشنبه 2 آذر ماه این پسر بچه که به زبان عربی صحبت می کند روی تخت بیمارستان به هوش آمد و با ترس و وحشت ادعا کرد که عمویش دست به این کار زده و قصد داشته او را خفه کند. این پسر بچه بارها با ترس عنوان کرد که اعضای خانواده اش قصد داشتند او را به خاطر فحاشی خفه کنند. این ادعا در حالی است که اعضای خانواده این پسر 11 ساله پیگیر وضعیت پسرشان هستند و ادعاهای پسرشان را تایید نمی کنند.

بازداشت عموی سابقه دار
بدین ترتیب ماموران پلیس خرمشهر برای تحقیق وارد عمل شدند و در حالی که عموی این پسر بچه 11 ساله یکی از متهمان سابقه دار است با توجه به ادعاهای پسر روستایی دستگیر شد.
عموی جوان که در بیمارستان به دنبال کارهای برادرزاده اش بود پس از دستگیری از سوی ماموران پلیس خرمشهر ادعا کرد که برادرزاده ام در خانه تنها بوده و من در مغازه مرغ فروشی ام بودم که برادرم و همسرش با من تماس گرفتم و عنوان کردند که حال برادرزاده ام بد شده که به سرعت خودمان را به خانه رساندم.
وی افزود: برادرزاده ام در حیاط خانه‌شان در حال تاب بازی بودکه طناب دور گردنش گیر می کند و این اتفاق می افتد و نمی دانم چرا برادرزاده ام پس از به هوش آمدن این ادعا را مطرح کرده است.بنا بر این گزارش، عموی این پسر بچه 11 ساله برای تحقیقات بیشتر به دستور مقام قضایی در اختیار ماموران پلیس قرار دارد.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.