روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
روحانی: انتقاد باشد اما نه با بی ‌تربیتی :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 197510
1399/09/08

روحانی: انتقاد باشد اما نه با بی ‌تربیتی

رئیس جمهور با بیان این که طراحان تحریم علیه ملت ایران به زباله ‌دان تاریخ ریخته شدند.
حجت الاسلام حسن روحانی در آیین افتتاح سه طرح پتروشیمی اظهار داشت: ملت ایران در این 3 سال جنگ (اشاره به جنگ اقتصادی)، مقاومت خوبی داشت هر چند که قبل از آن هم مقاومت و ایستادگی داشتیم اما در طول این تحریم‌ها در واقع سه سال در جنگ و رویاروی بودیم که آنها شکست مفتضحانه خوردند و آن هایی که می ‌خواستند ملت ایران جشن 22 بهمن سال ۹۷ را نبیند و دشمنان وارد کشورمان شوند همگی سرنگون شدند و همه دوران شان به پایان رسیده و به زباله ‌دان تاریخ ریخته شدند.
روحانی گفت: ملت بزرگ ایران با مقاومت و ایستادگی ایستاد و آن ها شکست خوردند این در حالی است که ایران نشان داد که اقتصادی بزرگ و مقاوم دارد. ضمن این که هیچ کشوری چنین قدرتی ندارد که بتواند در سه سال جنگ مداوم و رویارویی بایستد و موفق و پیروز شود؛ عظمت ملت ایران و قدرت ملت ایران و تاب ‌آوری این ملت در سایه خود اتکایی و درون زایی منطقه بوده است.
وی گفت: تعامل سازنده با التماس فرق می‌ کند. یعنی باید چنان قدرتی داشته باشیم که بیرونی‌ ها به ما نیاز داشته باشند.
رئیس‌ جمهور افزود: کسی نمی‌ تواند از افکار عمومی ملت فاصله بگیرد؛ خوشبختانه همه حرکت‌ های ساختاری در ایران بر اساس مردم سالاری است و مردم رأی می ‌دهند. مردم سالاری برای این که افکار را در مسیر درست قرار دهد مهم است؛ افکار است که می ‌تواند نسل جوان کشاورز و صنعت گر را جذب کند. از 22 بهمن 57 ما در مسیر مردم سالاری حرکت کردیم.
روحانی تاکید کرد که همه باید به فکر آینده کشور و رفاه ملت باشیم، بد اخلاقی و بد دهنی را رها کنیم، ما جمهوری اسلامی ایران هستیم، افتخار ما ادب است،‌ معنی این حرف این نیست که کسی انتقاد نکند. حتما باید نقد باشد اما انتقاد غیر از بد دهنی، فحاشی و بی ‌تربیتی است.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.