روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
تساوی سرخابی در ایستگاه 94 :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 201867
1399/10/23

تساوی سرخابی در ایستگاه 94

شهرآورد 94 آخرین ديدار سرخابي ها در قرن14 بودكه بدون حضور تماشاگران برگزار شد.سکوهای خالی استادیوم آزادی هرچند بدون تماشاگر توی ذوق می زد اما باعث برگزاری دیداری بدون حاشیه و جذاب شد. دیداری که شاید در چند سال گذشته جذاب ترین بود.پرسپولیس در دقایق ابتدایی و پایانی بازی بدلیل عدم تمرکز مدافعان دو گل دریافت نمود.
گل اول استقلال پس از گل علی سامره به عنوان سریع ترین گل تاریخ دربی ثبت شد. پرسپولیس پس از شوک اولیه کم کم به بازی مسلط شد اما نیمه اول با همان تک گل به سود استقلال پایان یافت.
در نیمه دوم پرسپولیس بازی را تهاجمی تر آغاز کرد و توسط مهدی عبدی به گل تساوی رسید. استقلال با دریافت این گل نظم تیمی را از دست داد و پرسپولیس توسط نوراللهی صاحب چند موقعیت عالی شد که با بی دقتی این بازیکن، این موقعیت ها از دست رفت. وحید امیری از سانتر کوتاه روی دروازه استقلال نهایت استفاده را برد و با یک بغل پای حرفه ای بین دو مدافع استقلال گل دوم پرسپولیس را به ثمر رساند.
بازی رو به پایان بود که پرسپولیس توپ را در میانه میدان از دست داد و توپ به مهدی قائدی رسید. این بازیکن با یک حرکت عرضی در پشت محوطه جریمه و ضربه بغل پای
حرفه ای گل دوم و تساوی استقلال را به ثمر رساند تا شهرآورد 94 سومین شهرآورد پی در پی سرخابی ها با تساوی 2 بر 2 به پایان برسد.

در حاشیه
#کانون هواداران دو باشگاه طرح‌های موزائیکی و پرچم‌های بزرگی را روی سکوهایی که روبه‌روی دوربین‌های تلویزیونی قرار داشتند، انداخته‌ بودند.
#محمود فکری و یحیی گل‌محمدی قبل از شروع بازی به سمت هم رفتند و با یکدیگر خوش و بش کردند.
#پس از شکست در فینال لیگ قهرمانان آسیا، سرخ پوشان راه پیروزی را گم کرده اند. پرسپولیس چهار دیدار لیگ برتر را گرچه بدون شکست پشت سر گذاشته اما رنگ پیروزی را ندیده و چهار مساوی کسب کرده است.
# در دقیقه 10 برخورد توپ با امیری در محوطه جریمه پرسپولیس روی ارسال نادری صحنه مشکوک به خطای هند پنالتی رقم زد که داور دستور به ادامه بازی داد.
#کادر فنی دو تیم استقلال و پرسپولیس از بازیکنان و ملی پوشان نامدار سابق فوتبال ایران تشکیل شده. بر روی نیمکت استقلال افرادی چون پرویز مظلومی، صمد مرفاوی، آرش برهانی و حنیف عمران زاده در کنار محمود فکری حضور دارند و در تیم پرسپولیس نیز نامدارانی چون کریم باقری، افشین پیروانی و حمید مطهری به یحیی گل محمدی کمک می کنند. در این دیدار از نیمکت های پربار دو تیم انتظار بیشتری می رفت. تعویض های محمود فکری که از ابتدای نیمه دوم با آوردن شیخ دیاباته به جای سید احمد موسوی آغاز شد با توجه به اینکه دیاباته در شرایط مسابقه قرار نداشت تعویض چندان جالبی نبود.
فکری در دقیقه 65 محمد دانشگر را جایگزین محمد نادری و در دقیقه 80 فرشید اسماعیلی را به جای مهدی مهدی پور وارد زمین کرد اما تعویض آرش رضاوند با داریوش شجاعیان به نظر کار ساز نبود.
یحیی گل محمدی تنها یک تعویض داشت که در دقیقه 86 آرش رمضانی را به جای مهدی عبدی وارد زمین کرد. تیمی که 2 بر یک جلو است باید از تعویض های خود حداکثر استفاده را جهت وقفه در بازی ببرد. اما کادر فنی پرسپولیس حتی از بازیکنی چون امید عالیشاه که می توانست در حفظ توپ به پرسپولیس کمک کند استفاده نبرد تا در دقایق پایانی گل تساوی را دریافت کند.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.