روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
برگزاری رقابت‌های ملی باعث رشد وتوسعه رشته‌های ورزشی هرمزگان می‌شود :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 202010
1399/10/24

برگزاری رقابت‌های ملی باعث رشد وتوسعه رشته‌های ورزشی هرمزگان می‌شود

مدیرکل ورزش وجوانان هرمزگان گفت: تلاش داریم در سه ماهه پایانی سالجاری علاوه بر میزبانی اردوهای مختلف ورزشی، رقابت‌های درسطح ملی را نیز میزبانی کنیم.
محمود رضا امیاری در نشست با روسای هیات های ورزشی استان افزود: رقابت‌های ورزشی والیبال نشسته لیگ برتر بانوان در دور برگشت در پارسیان، هندبال ساحلی نوجوانان و بزرگسالان بانوان در بندرعباس، اردوی تیم ملی قایقرانی در بندرخمیر و تیم ملی تیر وکمان درقشم درماه های پایانی سالجاری به میزبانی هرمزگان برگزار می شود.
وی با اشاره به برگزاری اردوی تیم ملی بانوان وآقایان در بندرعباس اظهارداشت: مایه افتخار جامعه ورزش وجوانان استان است که اردوهایی دراین سطح به میزبانی بندرعباس برگزار شود و برگزاری رقابت‌های ملی نیز باعث رشد وتوسعه رشته‌های ورزشی هرمزگان می‌شود.
امیاری با قدردانی از زحمات روسای هیات های ورزشی در شرایط کرونایی اظهار داشت: به پاس تلاش اداره کل ورزش وجوانان دراجرای برنامه‌های آموزشی، همگانی، قهرمانی و وبینار از طرف معاونان وزارت ورزش مورد قدردانی قرار گرفت که این موفقیت‌ها با همکاری و مشارکت هیات ها و ادارات ورزش وجوانان استان و شهرستان ها بوده است.

ووشو و شطرنج پیشتاز برگزاری فعالیت‌های ورزشی در زمان کرونا
معاون توسعه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان نیز بیان داشت: باتوجه به شیوع کرونا و محدودیت‌های حضور در اماکن و تجمع‌ها شاهد فعالیت‌های خوبی از سوی هیات ها بویژه ووشو و شطرنج بودیم.
فاطمه مرادی افزود: کسب مقام قهرمانی تیم دوچرخه سواری هرمزگان و راهیابی تیم فوتسال بانوان رودان به لیگ برتر کشور نیز از جمله موفقیت‌های بانوان استان بوده است.
در این نشست همچنین هر یک از روسای هیات های ورزشی هرمزگان به ارائه مسائل و مشکلات خود پرداخته و خواستار رفع آن شدند.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.