روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
کوتاه از جهان ورزش :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 202013
1399/10/24

کوتاه از جهان ورزش

در آخرین لیست‌های اعلام شده توسط سایت معتبر فوتسال پلنت نام علیرضا صمیمی به عنوان یکی از ۱۰ دروازه بان برتر جهان و حسین طیبی به عنوان یکی از ۱۰ بازیکن برتر جهان در سال ۲۰۲۰ دیده می‌شود تا درخشش این دو بازیکن بار دیگر نام ایران را در فوتسال جهان بر سر زبان‌ها بیندازد.

رقابت های کشتی آزاد و فرنگی گرندپری پاریس با حضور ۳۱۵ کشتی گیر از ۲۶ کشور جهان از ۲۵ تا ۲۹ دی در پایتخت فرانسه برگزار می شود.در حالیکه تعداد زیادی از عنوان داران کشتی جهان در این رقابت ها پا به میدان می گذارند، هیچ کدام از کشتی گیران ایران عازم پاریس نمی شوند تا یک میدان مهم دیگر در راه آماده سازی تیم های ملی کشتی از دست برود.

کریم انصاری فرد توانست با تک گلی که به ثمر رساند تیمش را برابر لامیا به پیروزی برساند.

سرخیو راموس کاپیتان سفیدپوشان در دیدار پنجشنبه شب مقابل اتلتیک بیلبائو برای چهاردهمین بار در سوپرجام به میدان می رود و از رکورد ۱۳ بازی ایکر کاسیاس عبور می کند. در تیم کنونی مادرید، مارسلو (۹ بازی) و کریم بنزما (هشت دیدار) پس از راموس بیشترین تجربه را در این جام دارند.

به نقل از آس، فصل جدید فرمول یک از ملبورن پارک آغاز نمی شود. بحران کرونا در استرالیا موجب شد جایزه بزرگ ملبورن تا اواخر نوامبر به تاخیر بیفتد و رقابت های بحرین نخستین میزبان فصل ۲۰۲۱ باشد.مسئولان برگزاری فرمول یک همچنین اعلام کردند بازی های شانگهای در تاریخ همیشگی برگزار نخواهد شد و این شهر در اواسط آوریل میزبان خواهد بود.

سایت عربستانی سعودی اسپورت نوشت که سوپر جام این کشور بین دو تیم الهلال و النصر در قطر برگزار می شود.


به نقل از سی ان ان، رقابت های PGA ۲۰۲۲ در باشگاه گلف دونالد ترامپ در نیوجرسی برگزار نخواهد شد. جیم ریچارسون، رییس PGA آمریکا این موضوع را اعلام کرد و گفت: هیئت مدیره PGA آمریکا تصمیم گرفت قراردادش با باشگاه ترامپ بدمینستر که میزبان رقابت های گلف ۲۰۲۲ بود را
فسخ کند.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.