روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
چه اصراری دارید که آمریکا به برجام برگردد؟ :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 202098
1399/10/25

چه اصراری دارید که آمریکا به برجام برگردد؟

فرمانده قرارگاه بقیه‌ ا... (عج) گفت: «چه اصراری دارید که آمریکا به برجام برگردد؟ مطمئن باشید اگر آمریکا تحریم ‌ها را ابتدا لغو نکند و به برجام بازگردد، همین آقای بایدن تحریم ‌های دو سه سال اخیر یا عمده آن ‌ها را خارج از برجام تلقی کرده و ضمن حفظ آن ها، تلاش می ‌کند برجام شما را اصلاح کند».
سرلشکر جعفری فرمانده پیشین سپاه پاسداران در حاشیه جلسه با مدیران قرارگاه فرهنگی اجتماعی بقیه ا... الاعظم (عج) گفت: «آقای روحانی به جای این که به فکر مردم و رفع تحریم ‌های ظالمانه آمریکا علیه منافع ملی ایران باشد، به فکر برجام و حفظ آن است».سردار جعفری افزود: «اگر واقعا ایشان به فکر مردم بود، باید همانند رهبر معظم انقلاب می ‌گفت «مسئله اصلی ما، برداشتن تحریم ‌های ایران است، نه برگشتن آمریکا به برجام» و از طرفی باید تاکید می‌ کرد «اگر تحریم‌ ها برداشته شود ما هم به تعهداتمان بر می ‌گردیم» نه این که بگوید «اگر آمریکا به برجام باز گردد، ماهم بر می‌گردیم»».
حسن روحانی رییس جمهور بار‌ها تاکید کرده که اگر آمریکا به برجام باز گردد ایران نیز به تعهداتش در برجام عمل می‌کند. اما حالا صدای دیگری از ایران شنیده می‌شود.
علی اکبر ولایتی مشاور رهبر معظم انقلاب نیز شرط بازگشت به برجام را لغو تحریم‌ های ایران اعلام کرد. او گفت که دولت جدید آمریکا باید تحریم‌ها را لغو کند.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.