روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
نماینده چابهار: از قهر انقلابیِ این مردم بترسید :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 202102
1399/10/25

نماینده چابهار: از قهر انقلابیِ این مردم بترسید

نماینده مردم چابهار، نیک شهر، کنارک و قصرقند در مجلس گفت: همکاران عزیز! بدانید و آگاه باشید که مسیر عدالت را اشتباه طی کردیم، صبر انقلابی این مردم را دیده ‌اید، از قهر آن‌ ها نیز بهراسید!
معین‌ الدین سعیدی در جلسه علنی دیروز مجلس گفت: اگر فلان مسئول، ملت را دعوت به نان خشک خوردن کرد اما فرزندانش برج‌ سازی کرده ‌اند، اگر آلونک محقر آن پیرزن را در رمین، کند، مراد آباد و میرآباد حاشیه چابهار تخریب کرده ‌ایم اما کاری به کار کاخ غیر قانونی دختر وزیر نداشته ‌ایم، اگر آن جوان ریمدانی و باهو کلاتی را که از فرط استیصال برای گذران زندگی مجبور به سوخت ‌بری شده است با تیغ تیز قانون مواجه کرده ‌ایم اما در برابر مافیای سوخت مرتبط با رانت دولتی سکوت کرده‌ ایم، اگر در یک استان کشور به فاصله ۳۰۰ کیلیومتر ۶ بیمارستان تامین اجتماعی وجود دارد اما بیمار کنارکی و چابهاری برای رسیدن به نزدیک‌ ترین بیمارستان تامین اجتماعی ۸۰۰ کیلومتر را طی می ‌کنند.
وی افزود: اگر اعتبارات بهسازی یک خیابان در تهران با سر جمع فاضلاب حوزه انتخابیه‌ ام ۳۰ برابر باشد، اگر حقوق معلمان خرید خدماتی یک سی ام فلان مسئول نجومی بگیر باشد، اگر رئیس جمهور ما در دوش روزانه خود ۲۵۰ لیتر آب مصرف کرد، اما برای آن پیرمرد دشتیاری نتوانسته ‌ایم برای تمام مصارفش ۱۵ لیتر فراهم کنیم، اگر ما نمایندگان ملت هر روز توئیت کردیم اما توئیتر برای مردم فیلتر باشد، اگر نهیب ما بر آن دخترکی که روسری ‌اش اندکی عقب افتاده از فریاد ما بر آن آقازاده اختلاسگر بلندتر باشد، بدانید و آگاه باشید که مسیر عدالت را اشتباه طی کردیم.
این نماینده مجلس خطاب به رئیس قوه قضائیه گفت‌: آیت ا... رئیسی! شما حق این مردم را استیفا کنید، جوانان منطقه بیشترین میزان بیکاری را تجربه می‌ کنند، اما برخی از متولیان طرح ‌های توسعه‌ ای به فکر به کارگیری نیرو از دیگر نقاط هستند، صبر انقلابی این مردم را دیده ‌اید، از قهر آن ها نیز بهراسید؛ نمایندگان انقلابی کمیسیون تلفیق! در بررسی بودجه نگاه ویژه‌ ای به استان سیستان و بلوچستان داشته باشید و در عمل پیرو آن امامی باشید که فرمود عدل یعنی گذاشتن هر چیز در جای خودش.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.