روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
دستیار عالی رهبر معظم انقلاب: دوران افول و اضمحلال آمریکایی ها شروع شده است :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 202104
1399/10/25

دستیار عالی رهبر معظم انقلاب: دوران افول و اضمحلال آمریکایی ها شروع شده است

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: ترامپ و رژیم کاپیتالیسم آمریکا نمی فهمد که شهادت یعنی چه؟ این ها فقط به دلارهای نفتی و سلاح ها چسبیده ‌اند و اصلاً نمی فهمند، قدرت آن ها از درون آمریکا دچار فروپاشی می شود و از بیرون دوران فروپاشی آمریکا و هیمنه پوشالی آن ها شروع شده است.
سردار سرلشکر پاسدار صفوی افزود: آمریکایی ها آنقدر احمق بودند که دو قدرت اصلی و رقیب استراتژیک خود را یعنی چین در حوزه اقتصادی و روسیه در بعد نظامی را نادیده گرفتند و غفلت کردند. قدرت اقتصادی چین و قدرت نظامی روسیه افزایش یافت در حالی که این ها در عراق و افغانستان به اهداف خود دست نیافتند و برنده این اشتباه استراتژیکشان هم ایران بود چرا که دشمنان جمهوری اسلامی ایران در عراق و افغانستان به دست آمریکایی ‌ها نابود شدند.
وی با اشاره به روند شکل گیری دوران افول قدرت آمریکا در دو بعد داخلی و خارجی افزود: دوران افول و اضمحلال آمریکایی ها شروع شده است و بخشی از آن مربوط به شکل گیری انقلاب اسلامی بوده است ولی این دو جنگ، قدرت آمریکایی ها را افول و نزول داد.
دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا ادامه داد: افول قدرت آمریکایی ها نتیجه عملکرد حاج قاسم سلیمانی است، همان طور که نیروهای ارتش سرخ شوروی سابق که افغانستان را اشغال کردند و سپس مجبور به فرار از افغانستان شدن آمریکایی ها هم بدتر از آن ها مجبور به فرار از افغانستان خواهند شد و همان طور که عراق به دست انگلیسی ها افتاد و مردم عراق و روحانیون آن با انگلیسی ها جنگ را شروع کردند و انگلیسی ها مجبور به شکست و فرار از عراق شدند، آمریکایی ‌ها هم نیز مجبور به شکست و خروج از عراق قدرتمند خواهند شد./انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.