روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
تابلوی آیدین آغداشلو ۱۲ میلیارد تومان فروخته شد :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 202212
1399/10/27

تابلوی آیدین آغداشلو ۱۲ میلیارد تومان فروخته شد

در سیزدهمین حراج تهران، ۱۱۰ اثر به فروش گذاشته شدند که در این میان، تابلویی از آیدین آغداشلو، به قیمت ۱۲ میلیارد تومان چکش خورد.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سیزدهمین حراج تهران پس از چند بار تعویق به دلیل همه‌ گیری کرونا، سرانجام عصر دیروز به‌ صورت آنلاین برگزار شد و ۱۱۰ اثر در معرض فروش قرار گرفتند. این مراسم تنها با حضور تعدادی محدود از خریداران برگزار شد و امکان خرید تلفنی هم فراهم بود.
در آغاز این حراج، تابلوی نقاشی بدون عنوان قربانعلی اجلی، با قیمت ۷۰ میلیون تومان به فروش رفت و سپس، عکسی از صادق تیرافکن با نام «عاشورا» به قیمت ۱۹۰ میلیون تومان چکش خورد.تابلوی «ا... اکبر» کارِ رضا بانگیز به قیمت ۱۸۰ میلیون تومان، اثر بدون عنوان رضا مافی به قیمت ۴۰۰ میلیون تومان، اثرِ نقاشی ‌خط علی شیرازی به قیمت ۲۰۰ میلیون تومان، اثر بدون عنوان جلال شباهنگی به قیمت ۲۶۰ میلیون تومان، نقاشی «سطح آب»، اثر عبدالرضا دریابیگی به قیمت ۴۴۰ میلیون تومان، تابلوی «آرامش و سکوت عمیق در طبیعت پاک» کارِ حسین محجوبی به قیمت ۲۸۰ میلیون تومان و اثری از سیراک ملکونیان به قیمت ۶۵۰ میلیون تومان، در ادامه این حراجی به فروش رفتند.«پنجره ‌ها از مجموعه قرمز»، اثر پری یوش گنجی به قیمت ۱۵۰ میلیون تومان، اثری بدون عنوان از همایون سلیمی به قیمت ۱۵۰ میلیون تومان، تابلوی نقاشی بدون عنوان منصوره حسینی به قیمت ۴۲۰ میلیون تومان، تابلوی نقاشی ناصر عصار به قیمت ۱۵۰ میلیون تومان و عکسی از عباس کیارستمی از مجموعه «سفید برفی» این هنرمند به قیمت ۷۰۰ میلیون تومان، از جمله دیگر آثار فروخته شده در این حراج بودند.


/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.