روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
شکست تیم تیراندازی اهداف پروازی "دراک شیراز" مقابل " ارومی ها" :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 202228
1399/10/27

شکست تیم تیراندازی اهداف پروازی "دراک شیراز" مقابل " ارومی ها"

تیم "دریاچه ارومیه" در هفته ششم لیگ برتر اهداف پروازی کشور مقابل تیم "دراک شیراز" به برتری دست یافت.به گزارش خبرنگار «خبرجنوب» مسابقات این هفته به میزبانی "دراک شیراز" برگزار شد. که تیم "دریاچه ارومیه" نماینده آذربایجان‌غربی در هفته ششم این رقابت‌ها مقابل تیم "دراک شیراز" با نتیجه چهار بر یک پیروز شد.
همچنین در رقابت انفرادی این مسابقه و در بخش تراپ "سعید صدری" برابر "حسین دهقان"، "علیرضا عسگری" برابر "محمدکریم کریمی" و "بابک یگانه" برابر علی حافظی" و در بخش تراپ بانوان "شیوا فرح‌پور" برابر "غزاله جهاندار" پیروز شدند و در بخش اسکیت "امیرمحمد دادگر" در مقابل "عبدالقادر شیرمحمدی" شکست خورد.در پایان سه راند ماده‌های تراپ و اسکیت، "صنایع بازیافت راتا شمال" و "صنایع شیر ایران پگاه" نیز بر تیم‌های "هیات تیراندازی کرمان" و "هوماک" به پیروزی دست یافتند؛ در این هفته تیم "بیمارستان نیکان" با قرعه استراحت مواجه بود.در نتایج جدول انفرادی در بخش تراپ آقایان "بابک یگانه" با امتیاز ۶۷ از تیم دریاچه ارومیه عنوان نخست و در بخش تراپ بانوان "شیوا فرح‌پور" با ۶۰ امتیاز از این تیم عنوان دوم را در این هفته کسب کردند.
به گزارش خبرنگار ما در پایان هفته ششم تیم‌های "صنایع شیر ایران پگاه"، "بیمارستان نیکان" و صنایع بازیافت راتا شمال" و "دریاچه ارومیه" اول تا چهارم شدند.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.