روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
اخبار کوتاه از ایران :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 202232
1399/10/27

اخبار کوتاه از ایران

کمیل قاسمی و حسن رحیمی دو چهره عنوان دار کشتی ایران و جهان پس از مدت ها دوری از میادین تمرینات خود را با هدف حضور در المپیک به شرط مهیا بودن شرایط آغاز کردند.

هفته اول لیگ برتر وزنه برداری جوانان با حضور چهار تیم در اهواز برگزار شد. در این لیگ دو تیم غیر نظامی و دو تیم نظامی حضور دارند که نشان دهنده این است که باشگاه‌ها از تیمداری در لیگ جوانان استقبال نکرده‌اند. در پایان این رقابت‌ها نیز تیم عقاب نیروی هوایی در جایگاه نخست قرار گرفت.

سومین دوره جام مینی گلف یادواره مدافعان سلامت صبح دیروز (جمعه) با حضور بیش از ۵۰ ورزشکار در دو بخش زنان و مردان در باشگاه گلف مینیاتور پارک ملت برگزار شد.

امیر سرخوش، ملی پوش اسنوکر ایران در فینال لیگ انفرادی مسابقات شش توپ ایران موفق شد پیروز شود و قهرمان این رقابت ها شود. سرخوش توانست در یک رقابت نزدیک علی روشنی کیا را با نتیجه ۷ بر ۵ شکست دهد و عنوان قهرمانی را کسب کند.

هفته پنجم و ششم لیگ برتر تیروکمان در رشته های ریکرو و کامپوند مردان در سایت تیروکمان پیگیری و کمانداران برتر معرفی شدند.همچنین رییس فدراسیون تیروکمان گفت: کماندارانی که در هر هفته از رقابت‌های لیگ برتر تیروکمان بالاترین رکورد را به ثبت برسانند، جوایزی دریافت می کنند.

تیم بدمینتون رعد پدافند قم با پیروزی مقابل صنایع اردکان یک هفته مانده به پایان مسابقات لیگ برتر، قهرمان لیگ برتر بدمینتون کشور شد.

طبق اعلام روابط عمومی فدراسیون تنیس، دهمین دوره جام حذفی باشگاه‌ها و دسته‌جات آزاد تنیس بانوان کشور به میزبانی جزیره کیش آغاز شد و تیم‌های حاضر با برگزاری ۲۸ مسابقه برای صعود از جدول مقدماتی به مصاف یکدیگر رفتند.


/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.