روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
کوتاه از جهان ورزش :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 202423
1399/10/30

کوتاه از جهان ورزش

روزنامه استاد الدوحه مدعی شد که تیم های سپاهان و تراکتور و یک تیم ترکیه‌ای به دنبال مهدی ترابی هستند.

علیرضا فیروزجا نابغه ایرانی شطرنج جهان در دومین دیدار در مسابقات تاتا استیل مقابل ماکسیم واشیه لاگرا به تساوی رضایت داد.

تیم پیاچنزا که سید محمد موسوی ملی پوش ایرانی را در اختیار دارد،با شکست پادووا در هفته نوزدهم سری A والیبال ایتالیا، تعداد بردهای خود در این فصل از رقابت‌ها را به عدد ۱۰ رساند.

اتلتیک بیلبائو در شب اخراج لیونل مسی توانست بارسلونا را شکست دهد و قهرمان سوپرجام اسپانیا شود. مارسلینوسرمربی اتلتیک در حالی توانست نخستین قهرمانی اش را در این تیم به دست آورد که تنها ۱۴ روز از حضورش روی نیمکت این تیم گذشته بود.

یان بینگتائو ۲۰ ساله موفق شد قهرمان مسابقات اسنوکر مسترز ۲۰۲۱ شود.

به نقل از دیلی میرور، مسوت اوزیل، فوتبالیست سابق تیم ملی آلمان با قراردادی سه و نیم ساله به تیم فنرباغچه ترکیه پیوست.

لوکا دونچیچ ستاره اهل اسلوونی تیم دالاس موریکس در سومین فصل حضور خود در لیگ اتحادیه ملی بسکتبال آمریکا از رکورد مایکل جردن اسطوره تیم شیکاگو بولز در لیگ NBA گذشت.دونچیچ برای بیست‌ونهمین بار در دوران حضور خود در NBA تریپل دابل کرد.

تیم سیچوآن که حامد حدادی ستاره بسکتبال کشورمان را در اختیار دارد مقابل جیلین ۱0۷ بر ۱۰۹ نتیجه را واگذار کرد.در این بازی حدادی ۳۲ دقیقه در ترکیب تیمش حضور داشت و در این مدت ۲۵ امتیاز، ۱۳ ریباند و ۶ پاس منجر به گل داشت.

تیم والیبال گرین یارد که امیرحسین اسفندیار و جواد کریمی را به عنوان دریافت کننده و پاسور در اختیار دارد در هفته سیزدهم رقابت های لیگ والیبال بلژیک مقابل خنت قرار گرفت و توانست حریف خود را با نتیجه 3 بر صفر شکست دهد.


/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.