روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
شکست شاگردان هرمزی برابر ندارترین تیم لیگ...!! :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 202424
1399/10/30

شکست شاگردان هرمزی برابر ندارترین تیم لیگ...!!

در چارچوب رقابت‌های هفته دهم لیگ دسته اول فوتبال کشور دیروز تیم های نود ارومیه وقشقایی شیرازمقابل یکدیگر صف آرایی کردند .
به گزارش خبرنگار «خبر جنوب» در این دیدار که در ورزشگاه پارس شیراز برگزار شد. تیم نود ارومیه میزبان خود را با دو گل شکست داد و از بازی خارج از خانه یک برد با ارزش به‌دست آورد.
بنا براین گزارش بازی تا دقایق پایانی با نتیجه تساوی دنبال می‌شد. وهر دوتیم ارایه گر حملات پراکنده ای روی دروازه یکدیگر بودند ، اما در فاصله چهار دقیقه تیم نود ارومیه دو گل زد و اولین پیروزی فصل را به دست آورد. سجاد طجرلو در دقیقه ۷۹ گلزنی کرد و تورج آقایاری نیز در دقیقه ۸۳ گل دوم را به ثمر رساند.
با این نتیجه نود ارومیه چهار امتیازی شد و حالا شانس نجات از سقوط را خواهد داشت. قشقایی شیراز نیز با ۷ امتیاز به رتبه هفدهم سقوط کرد و حالا تنها سه امتیاز تا تیم قعرنشین فاصله دارد.
سرمربی تیم قشقایی: مقصر باخت کسی به جز هرمزی نیست
سرمربی تیم قشقایی در گفتگوی کوتاهی پس باخت تیمش به نود ارومیه گفت:تبریک می‌گویم به تیم ارومیه امروز روز بدتیم قشقایی بود و مقصر باخت کسی به جز هرمزی نیست.
داریوش هرمزی افزود :تدابیر ما پاسخ لازم را برای برد نداشت و حریف از دو موقعیت ناشی از اشتباه دفاعی ما به گل رسید و منجر به پیروزی دو بر صفر آنها شد. در حقیقت پیروزی بازی به نفع تیمی شد که تاکنون بردی نداشت.
وی در مورد داوری مسابقه اظهار داشت : باید گفت داوران در طراز لیگ برتر بودند و اگر از اینها حمایت شود قطعاً روزهای خوبی در انتظار جامعه داوری خواهد بود.
هرمزی در پایان گفت: من مسئولیت این باخت را می‌پذیرم و شرمنده مردم خوب قشقایی شدیم. البته ما این نتیجه را فراموش می‌کنیم و از فردا تمرینات خود را محکم برای مقابله با البرز شروع می کنیم.
دیروز و در هفته دهم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور فجر شهید سپاسی مهمان چوکا تالش بود.
درشرایطی که تصور همگان کسب سه امتیاز شیرین برای شیرازی ها بود متاسفانه زرد پوشان شیراز بازی را 3 بر 2 واگذار کردند . نیمه اول این دیدار هر دو تیم به محک یکدیگر پرداخته و حملات پراکنده‌ای روی دروازه ها داشتند و فجری ها حتی با شرایط بهتری نیمه اول را تمام کردند. با شروع نیمه دوم چوکای تالش در دقیقه ۵۳ توسط سامان نورمحمد به گل رسید. شاگردان کلانتری فشار را بیشتر کرده و در دقایق ۶۰ و ۷۰ توسط حمید نعمتی بازی را ۲ بر یک به نفع خود کردند و به حملات خود ادامه دادند. اما در دقیقه ۷۵ کنعان طاه نژاد موفق شد بازی را برای چوکا به تساوی بکشاند. هر دو تیم به تلاش خود افزودند. اما سرانجام بهزاد یوسف علیپور بازیکن چو کا تالش بود که با گل دقیقه ۹۰ خود بازی را به نفع شمالی ها به پایان برد. فجرسپاسی با این باخت ناباورانه همچنان با ۱۶ امتیاز در تعقیب صدر نشینان است.
بازگشت پارس جنوبی به جمع مدعیان
پارس جنوبی بعد از سه باخت پیاپی، طی نمایش هجومی مقابل شهرداری آستارا با سه گل برابر حریف به برتری دست یافت تا بار دیگر در جمع مدعیان این فصل حاضر شود.
میلاد صارمی ابتدا در دقیقه 10 از روی نقطه پنالتی توانست این تیم را پیش بیندازد و در ادامه میلاد قربان زاده در دقیقه 33 با ثبت گل دوم کاری کرد تا آنها با برتری دو گله راهی رختکن شوند. نیمه دوم شاگردان پایان رافت موفق شدند توسط سعید دلاور یک گل به ثمر برسانند . اما بار دیگر این میلاد صارمی بود که در ضدحمله گل سوم پارس جنوبی را به ثمر رساند تا آنها به سه امتیاز شیرین بعد از سه باخت دست یابند و اکنون با 17 امتیاز بار دیگر به جمع مدعیان بازگردند.
شاهین روی دور بدشانسی
دیروز همچنین تیم های آرمان گهر سیرجان و شاهین شهرداری بوشهر به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با شکست شاگردان فراز کمالوند به پایان رسید.نیمه اول این مسابقه پایاپای دنبال شد و دو تیم بیشتر در پی محک زدن یکدیگر بودند. در نیمه دوم اما بازی جذاب تر شد و آرمان گهر ، توسط سجاد حسامی در دقیقه 71 به گل اول رسید. در ادامه شاهین بوشهر برای جبران نتیجه جلو کشید و تیم حریف چشم به ضد حملات داشت که روی یکی از همین ضد حملات در دقیقه 85 توسط علی نظری به گل دوم هم رسید.
در دقایق پایانی به فشار حملات شاهین افزوده شد ومحمد ابراهیمی در دقیقه 89 یکی از گل های خورده را جبران کرد اما در نهایت نماینده پرستاره بوشهر با دستان خالی زمین بازی را ترک کرد.
تساوی آبی های خوزستان در خرم آباد
خیبر خرم آباد در ادامه روزهای خوب خود موفق شد در خانه استقلال خوزستان را متوقف کند.مسابقه دیروز بنا بر پیش بینی یک دیدار دشوار بود که سرانجام دو تیم به تساوی رضایت دادند. البته تیم مهمان بیش از حریف از کسب یک امتیاز خوشحال بود چرا که با ۱۸ امتیاز به جمع صدر نشینان لیگ نیز پیوست.
این مسابقه به خصوص در دقایقی روی اعتراض خیبری ها به هند پنالتی مدافع استقلال خوزستان به جنجال کشیده شد اما داور از زدن این سوت تاثیرگذار خودداری کرد تا امتیازات به صورت مساوی بین طرفین تقسیم شود.
مس‌کوبی آبی های ملاثانی
تیم فوتبال مس کرمان صدرنشین لیگ یک فوتبال ایران در یک بازی حساس و پر برخورد با یک یار کمتر از استقلال ملاثانی شکست را پذیرفت.مس کرمان که با نتایج خوب در هفته های گذشته به صدر جدول رسیده بود مهمان استقلال ملاثانی بود که این بازی با تک گل سجاد عبدویی (71) به سود میزبان به پایان رسید. مس کرمان این مسابقه را با اخراج آرمان اکوان ده نفره به اتمام رساند.


/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.