روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
محموله هفت میلیارد تومانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به سی سخت رسید :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 205704
1399/12/04

محموله هفت میلیارد تومانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به سی سخت رسید

محموله‌ هفت میلیاردی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای خدمات رسانی به مردم شهر زلزله‌زده سی‌سخت در انبار شهرستان دنا تخلیه شد تا با مدیریت اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد، استانداری و فرمانداری به نحو مطلوبی بین مردم توزیع شود.
به گزارش ایلنا ، محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نماینده ویژه خود را به شهر سی‌سخت استان کهگیلویه و بویراحمد اعزام کرده تا ضمن بازدید از مناطق زلزله‌زده این شهر، کمک‌های میلیاردی مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را با همراهی سایر مسئولان کهگیلویه و بویراحمد به دست مردم برسانند.
کریم یاوری مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با ابلاغ سلام شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و قدردانی از صبوری مردم خوب سی‌سخت، می‌گوید: تمام ارکان و زیر مجموعه‌های وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی مکلف شده‌اند در امداد و کمک رسانی به هم میهنان آسیب دیده بویژه جامعه هدف از قبیل (سالمندان، بازنشستگان، مددجویان و بیمه شدگان و تعاون گران) نهایت اهتمام را بعمل آورند.
وی گفت: بدستور وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی تمامی امکانات این وزارتخانه برای ارائه خدمت و امداد و کمک رسانی به هم میهنان آسیب دیده از زلزله در سی سخت بسیج شده است.


/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.