روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
مشارکت خیرین فارس برای بازسازی خانه ‌های قرآنی آسیب‌ دیده از زلزله سی ‌سخت :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 206006
1399/12/10

مشارکت خیرین فارس برای بازسازی خانه ‌های قرآنی آسیب‌ دیده از زلزله سی ‌سخت

«خبرجنوب»/ فارس به عنوان معین تعمیر و نوسازی خانه‌های قرآنی روستایی آسیب‌دیده از زلزله سی‌سخت معرفی شد.مدیر عامل اتحادیه تشکل‌های قرآنی فارس با اعلام این خبر افزود: در زلزله اخیر سی‌سخت، ۱۵ خانه قرآنی روستایی آسیب دید.
به گفته محمدحسین اسلامی با توجه به همجواری فارس و کهگیلویه و بویراحمد، اتحادیه تشکل ‌های قرآنی کشور، فارس را معین بازسازی و مرمت این خانه‌ها قرار داده است. وی با بیان اینکه البته اتحادیه تشکل‌های قرآنی تهران هم به‌عنوان پشتیبان انتخاب شده است، گفت: در بازدیدهایی که از خانه‌های قرآن آسیب دیده سی‌سخت داشتیم، ۷ خانه قرآن نیازمند بازسازی کامل است.اسلامی تاکید کرد: هم‌اکنون در حال شناسایی مابقی خانه‌های قرآن روستایی در سی سخت هستیم تا با سنجش نهایی، اقدامات مورد نیاز هم ارزیابی و مشخص شود.
مدیر عامل اتحادیه تشکل‌های قرآنی فارس یادآور شد: تلاش می ‌کنیم برای بازسازی خانه‌ های قرآن روستایی سی سخت هم از ظرفیت ستاد اجرایی فرمان امام و هم کمک‌های خیران و نیک‌اندیشان و قرآن ‌دوستان بهره گیریم.نیک‌اندیشان و خیران و قرآن ‌دوستان می ‌توانند برای کمک به بازسازی خانه‌های قرآنی روستایی سی‌سخت که در زلزله اخیر آسیب دیده‌اند کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب ۵۳۹۶- ۱۸۴۳- ۰۶۱۲- ۶۲۲۱ به‌ نام مؤسسه قرآنی مدینه النبی(ص) شیراز واریز کنند.


/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.