روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
مشکلات ورزشی رشته کشتی کوار بررسی شد :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 206544
1399/12/14

مشکلات ورزشی رشته کشتی کوار بررسی شد

جلسه بررسی مشکلات ورزشی رشته کشتی کوار در محل دفتر فرمانداری شهرستان برگزار گردید.
به گزارش خبرنگار «خبرجنوب» در این جلسه مهندس کاظمی فرماندار ، مهندس ناهید معاون فرماندار ،مهندس فریدونی شهردار کوار، مهندس تقی پورو مهندس دادرس شاد از شورای شهر، مهندس هاشمی رئیس حراست شهرداری ، دکتر موسایی رئیس هیات کشتی استان فارس،ظفرآبادی رئیس دفتر نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، مهکویی رییس اداره ورزش وامور جوانان شهرستان و احد کشاورز رئیس هیات کشتی شهرستان کوار حضور داشتند.
به گزارش خبرنگار ما پس از تلاوتی آیاتی چند از کلام ا... مجید ابتدا مهندس کاظمی فرماندار به حاضرین در جلسه خیر مقدم گفت در ادامه جلسه احد کشاورز رئیس هیات کوارابتدا از حضور مسئولین وگذاشتن وقت فرماندار وسایر مسئولان برای برگزاری جلسه تشکر نمود ودر ادامه گفت: رشته ورزشی کشتی در شهرستان ما از پیشینه خوبی برخوردار است وکشتی گیران این دیار تاکنون عملکرد خوبی در مسابقات مختلف داشته اند. رئیس هیات کشتی شهرستان کوار تنها مشکل این رشته را نداشتن مربی خوب کشتی شهرستان علی رغم داشتن تحصیلات در مقطع کارشناسی ارشد دانست واز مهندس رحیمی نماینده مردم شهرستان در مجلس وسایر مسئولان شهرستان حاضر در جلسه تقاضای مساعدت برای برطرف شدن این مشکل را داشت.
دکتر محمد موسایی نیزضمن اظهار رضایت از عملکرد خوب هیات کشتی شهرستان کوار طی سال‌های 1397و1398 در ادامه گفت: اینکه از حیث عملکرد کلی کشتی کوار در رتبه 7 بین کل شهرستان های استان قرار دارد گویای این واقعیت است که موقعیت این رشته در سطح شهرستان خوب میباشد.
رئیس هیات کشتی استان در ادامه تصریح نمود: امیدواریم با مدیریت خوب مجموعه مسئولان شهرستان تنها مشکل کشتی این شهرستان نیز مرتفع گردد تا در ادامه شاهد کسب موفقیت های بیشتری از سوی کشتی گیران این دیار باشیم. فرماندار ورزش دوست شهرستان کوار در ادامه جلسه قول مساعد برای حمایت بیشتر از رشته کشتی داد وافزود: کشتی در کشور ما یک فرهنگ است چون این رشته ریشه در اعتقادات مادارد و از طرفداران بیشماری هم برخوردار میباشد مهندس کاظمی در ادامه افزود استعدادهای خوبی در رشته های ورزش شهرستان وجود دارد وی تصریح نمود بزرگترین دغدغه ما کمک به این ورزشکاران میباشد که تا حد توان قول می‌دهیم پیگیری نماییم در ادامه جلسه شهردار واعضای شورای شهر هم طی سخنانی قول مساعد مبنی بر حمایت از ورزش کوار را دادند.
مهندس ظفرآبادی مسئول دفتر نماینده مردم شهرستان های کوار، سروستان و خرامه در مجلس شورای اسلامی از تلاش مسئول هیات شهرستان کوار برای رونق وپیشرفت بیشتر این رشته اظهار رضایت نمود ودر ادامه گفت: با توکل به خداوند متعال ودر سایه تلاش مهندس رحیمی سال آینده خبرهای خوبی برای ورزشکاران شهرستان داریم که امیدواریم که بتوانیم سبب همه گیرتر شدن ورزش را در سطح شهرستان فراهم نماییم.
رئیس اداره ورزش وامور جوانان شهرستان کوار نیز از عملکرد هیات کشتی شهرستان کوار اظهار رضایت نمود ودر ادامه گفت: در حد توان تاکنون از این رشته حمایت کرده ایم و در ادامه هم حمایت ها را ادامه می‌دهیم فرزاد مهکویی در ادامه تصریح نمود: امیدواریم با تلاش بیشتر نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی زمینه ارتقاء اداره ورزش شهرستان هر چه زودتر فراهم گردد که در این صورت بسیاری از مشکلات ورزش کوار را می‌توانیم مرتفع سازیم درخاتمه جلسه به پاس تقدیر از مسئول هیات کشتی شهرستان کوار بابت تلاش در جهت پیشرفت هدایایی از طرف فرماندار ، شهردار ورئیس هیات کشتی استان به احد کشاورز اهدا گردید.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.