روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
افتتاح چمن مصنوعی روستای ضرغام آباد در کهگیلویه :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 209336
1400/01/16

افتتاح چمن مصنوعی روستای ضرغام آباد در کهگیلویه

با حضور مسئولان استانی و شهرستانی، چمن مصنوعی روستای "ضرغام آباد" در شهرستان کهگیلویه افتتاح شد.مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه این افتتاحیه گفت: این هدیه کوچکی از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به جوانان عزیز این روستا است.
محمدتقی علوی تصریح کرد:
۱۵ پروژه در دست اقدام است که امروز دهمین چمن مصنوعی در شهرستان کهگیلویه افتتاح شد و ۵ طرح دیگر در حال ساخت است.
وی گفت: با پیگیری های نماینده مردم شهرستان کهگیلویه بزرگ
۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای ساخت پروژه های ورزشی در این چهار شهرستان اختصاص یافت که به محض تخصیص اعتبارات پروژه ها آغاز می شوند.علوی بیان کرد: با این اعتبار نوید و اتفاقات بسیار خوبی در بحث توسعه ورزش و افزایش سرانه ورزشی رخ خواهد داد.
حجت‌الاسلام علی وحدانی فر امام جمعه شهر دهدشت نیز گفت: ورزش امروز در همه جای جهان تبدیل شده به یک دغدغه مهم برای همه و به تبع آن فوتبال و فوتسال که از پرطرفدارترین ورزش ها در سطح جهان هستند.
وی افزود: در جوامع توسعه یافته یکی از مباحث که خیلی مطرح می شود این است که ورزش می تواند آسیب‌های اجتماعی را کاهش دهد، در کشور ما با توجه به وجود نسل جوان این امر را می طلبد تا مکان ورزشی بیشتر شوند تا جوانان بتواند به جای اینکه در مکان ها نامناسب اجتماعی باشند اوقات خود را به ورزش بپردازند.
امام جمعه شهر دهدشت تصریح کرد: شرایط سرانه فضای ورزشی در شهرستان کهگیلویه در وضعیت مناسبی نبود که با پیگیری مدیران و جذب اعتباری که از سوی حاج آقا موحد انجام شد ان شاا... شاهد رونق بیشتر ورزش قهرمانی در شهرستان باشیم.


/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.