روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
شبیه سازی یک عملیات جنگی در هفته دفاع مقدس در فارس :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 191028
1399/06/25

شبیه سازی یک عملیات جنگی در هفته دفاع مقدس در فارس

بهمن پگاه راد- «خبرجنوب» /رئیس سازمان بسیج رسانه سپاه فجرفارس از برگزاری اردوی جهادی ویژه اصحاب رسانه در هفته دفاع مقدس خبر داد.
مصطفی اژدری گفت: این اردوی جهادی برای عموم مردم است اما اولویت با خانواده ‌های شهدایی است که نیاز به همراهی و کمک در زمینه ‌های مختلف عمرانی، مالی، یا معنوی داشته باشند. در این اردو، اصحاب رسانه ما را یاری می کنند.
رئیس بسیج رسانه استان فارس نمایشگاه عکس «ایثار و شهادت» با همکاری عکاسان خبری را از دیگر برنامه‌ های این سازمان در هفته دفاع مقدس برشمرد و افزود: مسابقه یادداشت و مقاله در رسانه‌ ها برای خبرنگاران و دیگر اصحاب رسانه، از دیگر برنامه‌ هایی است که سازمان بسیج رسانه فارس در شیراز برگزار می ‌کند و به تبع همین برنامه‌ ها، در شهرستان‌ ها هم کانون ‌ها بنا به برآورد خود، برنامه‌های مشابهی را اجرا خواهند کرد.وی با اشاره به این مطلب که سپاه شهرستان مرودشت یکی از عملیات های ‌٨ سال جنگ تحمیلی را در چهلمین سالگرد دفاع مقدس شبیه ‌سازی می ‌کند، تصریح کرد: تبلیغات این برنامه را بسیج رسانه بر عهده دارد.به گفته اژدری، پوشش برنامه ‌های دیگر ارگان ‌ها و سازمان ‌های مرتبط از دیگر فعالیت‌ های اهالی رسانه‌ فارس در هفته گرامیداشت دفاع مقدس است. سرکشی از خانواده‌های شهدا از دیگر برنامه‌هایی است که رئیس سازمان بسیج رسانه فارس از آن اشاره کرد و گفت: در هفته دفاع مقدس از ٣ خانواده شهید سرکشی می‌شود.به گفته وی، ٩ شهید رسانه در استان فارس داریم که تاکنون از چند خانواده سرکشی و تقدیر شده و مابقی هم در مناسبات دیگر در اولویت این سازمان قرار دارند.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.