روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
برپایی مراسم تودیع و معارفه سرپرستان شهرداری منطقه چهار و اداره کل بازرسی شهرداری شیراز :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 191040
1399/06/25

برپایی مراسم تودیع و معارفه سرپرستان شهرداری منطقه چهار و اداره کل بازرسی شهرداری شیراز

«خبرجنوب»/ قائم مقام شهردار شیراز در مراسم تکریم و معارفه سرپرست شهرداری منطقه چهار و سرپرست اداره کل بازرسی شهرداری گفت: مهم ترین وظیفه مدیر کل جدید بازرسی نظارت بر حسن انجام امور با درایت و دقت و ارتباط با سایر نهادهای نظارتی خارج از شهرداری است.
آرش فرج‌ زاده افزود: مهندس سروی مورد پذیرش و وثوق نیروهای مجموعه شهرداری است و می تواند نقش تعیین کننده ای در مجموعه بازرسی داشته باشد.
وی ضمن تقدیر از محمدفاضل صارمی مدیرکل پیشین بازرسی که به بازنشستگی نائل شده، گفت: خدمات و فعالیت های وی در حوزه های مختلف همچون درآمد، شهرداری منطقه هشت و ۱۰ و اداره کل بازرسی قابل تقدیر است.
وی خطاب به سرپرست شهرداری منطقه چهار شیراز هم تاکید کرد: تحرک در حوزه های عمرانی و اجرایی، تعریف پروژه های جدید کوچک مقیاس و زودبازده، زیباسازی سطح منطقه به ویژه اطراف تقاطعات و ... از مهمترین اقدامات سرپرست جدید شهرداری این منطقه باشد.
لیلا دودمان عضو شورای اسلامی شهر شیراز و ناظر شورا در شهرداری منطقه چهار نیز تاکید کرد که مدیران شهری باید حافظ منافع شهر و مردم باشند.
محمد تقی تذروی عضو شورای اسلامی شهر شیراز نیز یادآور شد: ضروری است جابجایی ها به گونه ای باشد که مدیران و روسای سازمان ها بتوانند طبق رویکردهای مجموعه مدیریت شهری برنامه ریزی و اقدام کنند.
اصغر سروی مدیرکل جدید بازرسی شهرداری شیراز و شهردار پیشین منطقه چهار نیز در این آیین گفت: با توجه به تجربیاتم در سمت های مختلف در شهرداری مناطق ۶، چهار و هفت تلاش دارم تا با توجه به سلامت اداری و طبق قوانین و مقررات راهگشای امور همکارانم و مجموعه شهرداری باشم.
عبدالصالح رستم‌زاده سرپرست جدید شهرداری منطقه ۴ شیراز نیز در این آیین اعلام کرد: در شرایط کنونی اعتماد به جوانان در عرصه های مدیریتی تفکری جدید و قابل احترام است که به نوبه خود از شهردار شیراز به دلیل این اعتماد سپاسگزاری می کنم.براساس این گزارش حیدر اسکندرپور شهردار شیراز طی حکمی عبدالصالح رستم ‌زاده را به سمت سرپرست شهرداری منطقه ۴ شیراز و اصغر سروی را به سمت سرپرست اداره کل بازرسی شهرداری شیراز منصوب کرد. سروی پیش از این شهردار منطقه چهار و ۶ شیراز و معاون فنی و شهرسازی منطقه هفت بوده است. رستم زاده دارای مدرک کارشناسی ارشد عمران و فرزند شهید است و پیش از این معاون فنی و شهرسازی شهرداری منطقه یک و چهار و رییس فنی شهرداری منطقه یک شیراز بوده است.پیش از این محمد فاضل صارمی زاده مدیرکل بازرسی شهرداری شیراز بود که پس از سال‌ها خدمت در عرصه های مختلف مدیریت شهری، بازنشسته شد.

/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.