روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
اول آذر و شروع محدودیت‌ها :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 196836
1399/09/01

اول آذر و شروع محدودیت‌ها

گویا التماس و خواهش افاقه نکرد و بالاخره دولت دست به اقدامات قهری زد.
از امروز محدودیت‌ها با شدت بیشتری پیگیری می‌شود و آنچه که اعلام شده آن است که: اگر فردی از شهر نارنجی وارد هر شهری شد ۵۰۰ هزار تومان و از شهر قرمز یک میلیون تومان جریمه می‌شود.
منع ترد‌‌‌د‌‌‌ د‌‌‌ر شیراز و دیگر شهرهای قرمز استان از ساعت 9 شب تا 4 صبح اعمال می‌‌شود و د‌‌‌ر طول د‌‌‌و هفته تشد‌‌‌ید‌‌‌ محد‌‌‌ود‌‌‌یت‌ها فقط گروه شغلی شماره یک که مایحتاج ضروری مرد‌‌‌م را تهیه می‌کنند‌‌‌ مانند‌‌‌ نانوایی، سوپر مارکت، بیمارستان، مطب، د‌‌‌اروخانه و امثالهم اجازه فعالیت د‌‌‌ارند‌‌‌.
اد‌‌‌اره‌هایی هم که غیر ضروری هستند‌‌‌ و نیازی نیست باز باشند‌‌‌ با حد‌‌‌اقل کارکنان کار خواهند‌‌‌ کرد‌‌‌. چندی پیش عبدالرسول همتی معاون دانشگاه علوم پزشکی با درخواست اینکه که باید استان فارس تعطیل شود گفته بود:
پیش بینی می‌شود 150 نفر روزانه در فارس در ماه آذرماه فوت شوند!
اگر این آمار محقق شود تا پایان آذرماه و شروع فصل زمستان 4500 نفر در این استان فوت خواهند کرد! شاید گفتن این نکته تلخ باشد اما کسانی که با آنها مراوده داریم و گفت وگو می‌کنیم شاید روزهای آخر عمرشان باشد اگر پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند!
البته در این ارتباط باید دقت کنیم که قرار نیست تعطیلی‌ها به منزله برگزاری جلسات خانگی و همنشینی‌های شبانه و زمستانی باشد! کرونا در کمین کسانی خواهد بود که میزبان برنامه‌های این چنینی هستند.
باید دقت داشته باشیم تا این روزها را با احتیاط بسیار زیادی پشت سر بگذاریم و بی‌شک رسیدن به دوره آرامش و زندگی به این زودی‌ها عادی نخواهد شد هر چند خبرهای خوشی در مورد واکسن کرونا به گوش می‌رسد اما تا به تولید انبوه رسیدن و تزریق واکسن برای هر ایرانی باید حالا حالاها
صبر کنیم.


/انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.