روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
 تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
كوتاه از فارس :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
NID : 197618775
1400/09/14

كوتاه از فارس

استاندار فارس و هیأت همراه از پروژه خط دوم آبرسانی به شیراز و تاسیسات مخزن دوکوهک بازدید کردند. در این بازدید که با همراهی بهمن بهروزی، رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل و جمعی از معاونین و مدیران شرکت آب و فاضلاب شیراز و جمعی از مسئولین استانی صورت گرفت وی در جریان پیشرفت عمليات اجرايي پروژه عمراني قرار گرفت. 
گفتنی است با تكميل خط دوم آبرساني از سد درودزن به شهر شيراز، دغدغه مردم اين شهر در رابطه با كم آبي ناشي از سال ها خشكسالي برطرف خواهد شد.

 

مراتب ثبت ۹ آب ‌انبار فارس در فهرست آثار ملی، طی نامه‌ های جداگانه، مراتب ثبت مجموعه آب ‌انبارهای یک تا هشت روستای سده در شهرستان خنج و آب ‌انبار باب انار شهرستان خفر، از سوی وزیر میراث فرهنگی به استاندار فارس ابلاغ شده است. 
آب ‌انبارهای یاد شده از این پس تحت حفاظت و نظارت وزارت میراث فرهنگی خواهد بود.

 

اسماعیل خاتمی، مدیر دفتر بازار برق شرکت توزیع نیروی برق فارس گفت: نیروگاه خورشیدی ۱۰۰۰ کیلوواتی آباده با سرمایه‌گذاری ۱۵ میلیارد تومانی بخش خصوصی ایجاد و راه‌اندازی شده است.

 

محمد هادی قانع، رئیس سازمان آتش ‌نشانی و خدمات ایمنی شیراز گفت: دیروزمجتمع تجاری ستاره فارس واقع در خیابان عفیف آباد شیراز دچار آتش سوزی شد که آتش نشانان آن را مهار کردند./انتهای متن/
صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.