روزنامه صبح
آر اس اس خبرجنوب
کل صفحات خبرجنوب
مسکوکات در بازار شیراز
اخرین خبرها

 • نرخ ویزیت پزشکان د‌‌‌‌‌‌ر سال ‌‌‌1401 " مراجعه به پزشك د‌‌‌ر سال آيند‌‌‌ه چقد‌‌‌ر خرج د‌‌‌ارد
 • چنگال «آسمان» بر گلوی ارگ
 • مد‌‌‌‌‌‌یر جد‌‌‌‌‌‌ید‌‌‌‌‌‌ اد‌‌‌‌‌‌اره آموزش و پرورش شهرستان مرود‌‌‌‌‌‌شت منصوب شد‌‌‌‌‌‌
 • باشگاه فجر سپاسی شایعه کناره گیری سرمربی این تیم را تکذیب کرد‌‌
 • پیش‌ ثبت‌نام سفر زیارتی سوریه د‌‌‌ر تمامی استان‌ها انجام می‌شود‌‌‌
 • "رحیم پور" كشتي گیر د‌‌لاورمرود‌‌شتی د‌‌ر مسابقات كشور برنزی شد‌‌
 • این همه د‌رد‌ با اشک تمام می‌شود‌ یا لبخند‌؟
 • اولین جلسه کمیته ستاد‌‌ بزرگد‌‌اشت د‌‌هه فجر برگزار شد‌‌
 • جانشین استاند‌‌‌‌ار فارس د‌‌‌‌ر ستاد‌‌‌‌ مقابله با کرونای فارس: مد‌‌‌‌ارس و د‌‌‌‌انشگاه های فارس بهمن ماه بازگشایی می شوند‌‌‌‌
 • ماجراي توقيف ژنراتور ميليارد‌‌ي د‌‌ر لار چه بود‌‌؟
 • تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب تعالی دانش تبلیغات خبر جنوب
  تبلیغات خبر جنوب تبلیغات خبر جنوب
  سرنوشت یک پرونده جنجالی :: روزنامه خبر جنوب :: نیازمندیهای خبر جنوب
  NID : 197776
  1399/09/10

  سرنوشت یک پرونده جنجالی

  کیفرخواست پرونده دو نوجوان که در یک درگیری یک آمر به معروف را در ممسنی به قتل رسانده بودند، صادر شد.
  به گزارش «خبرجنوب»، ماموران یکی از کلانتری های ممسنی در نیمه شبی در مرداد ماه سال جاری از قتل یک جوان به دلیل اصابت چاقو در یکی از خیابان‌های این شهر با خبر شدند و پرونده اي با موضوع قتل عمد تشكيل شد و رسيدگي به آن آغاز گردید. با آغاز تحقيقات، پدر مقتول به پليس آگاهي مراجعه كرد و به كارآگاهان گفت: «پسر 24 ساله‌ام چند ساعت پيش رو به روي پارك با چند جوان درگير شد و آن ها با ضربات چاقو او را به شدت مجروح كردند. اهالي، پسرم را به بيمارستان منتقل كردند اما او به دليل شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد».
  با توجه به اعلام این گزارش، چند نفر از اهالي و كسبه كه شاهد نزاع بودند به كارآگاهان گفتند كه شب دو نوجوان با وی درگير شده و یکی از آن ها به مقتول ضربه ای زد که او روي زمين افتاد. ضاربان هم پس از ديدن اين صحنه از محل فرار كردند. پس از آن اهالي با اورژانس تماس گرفتند اما مضروب پس از انتقال به بيمارستان جان باخت. با ثبت گفته هاي شاهدان درگيري، دوربين هاي مدار بسته محل بازبيني شد و تصاوير دو نوجوان ضارب از سوي كسبه مورد شناسايي قرار گرفت و روشن شد كه آن ها در جهرم ساكن هستند. با شناسايي دو نوجوان 16 ساله تيمي از كارآگاهان به محل سكونت آن ها اعزام شدند اما در تحقيقات پليسي اطلاع پيدا كردند كه هر دو نفر آن ها دوست هستند و پس از درگيري ديگر به خانه خود برنگشته اند. در حالي كه تحقيقات پليس براي شناسايي مخفيگاه متهمان ادامه داشت گروه ديگري از كارآگاهان با انجام مشاوره از خانواده آن ها خواستند تا از ضاربان بخواهند كه خود را به پليس معرفي كنند که بدین ترتیب هر دو متهم شناسایی و دستگیر شدند.
  یکی از متهمان در رابطه با این جنایت توضیح داد: «حوالی ساعت 12 نیمه شب دو زن جوان مشغول دوچرخه سواری بودند که ما برایشان مزاحمت ایجاد کردیم و متلک گفتیم. مقتول در حال عبور از آن جا بود که متوجه این مسئله شد و می خواست ما را نصیحت کند. ما هم عصبانی شده و با چاقو ضرباتی به او زدیم».
  متهمان این پرونده در تمامی مراحل تحقیقات به قتل اعتراف کردند. در جریان رسیدگی به این پرونده دو متهم صحنه جنایت را بازسازی کردند، بدین ترتیب این پرونده پس از تکمیل تحقیقات با صدور کیفرخواست برای رسیدگی به دادگاه ارسال شد.


  /انتهای متن/
  صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریات بین المللی خبر : حسین واحدی پور
  License owner & Editor in Chief: HosseinVahedipour
  Copyright © 2013 KHABAR International Publications Group. All rights reserved.